SPRAWDŹ NASZ NOWE INWESTYCJE
OBEJRZYJ ZAKOŃCZONE REALIZACJE

O NAS

Awim Inwest jest rodzinną firmą założoną w 1994 r. przez śp. Różę Korbel. Od początku działalności zajmuje się organizacją, koordynacją i realizacją prac związanych z budową obiektów jedno
i wielorodzinnych w zorganizowanej zabudowie. Pierwszą z naszych inwestycji było osiedle domów w zabudowie szeregowej , zrealizowane w Rybniku przy ulicy Wierzbowej. Osiedle to liczy 163 jednostki mieszkalne. Kompleks ten realizowany był w latach 1996 -2002. Ostatnich 14 mieszkań zostało przekazanych nowym właścicielom w 2003 r.

Drugie przedsięwzięcie zostało przeprowadzone w Rybniku przy ulicy Lokatorskiej. Funkcjonuje tam obecnie kompleks z 48 jednostkami mieszkalnymi. Inwestycja ta prowadzona była od października 1999 r. do maja 2001 r. Kolejne osiedle powstało przy ulicy Stawowej w Rybniku, gdzie wybudowaliśmy 15 domów w zabudowie szeregowej i ok. 130 mieszkań w budynkach wielorodzinnych. W 2009 r. zakończyliśmy naszą czwartą inwestycję, jakim jest kompleks mieszkaniowo-usługowy w Rybniku przy ulicy Rudzkiej, gdzie oddaliśmy do użytku 30 mieszkań oraz 4 lokale użytkowe – każde o powierzchni 190 m2.

W latach 2011- 2013 wybudowaliśmy Osiedle Migdałowe przy ul. Kowalczyka z 36 lokalami mieszkalnymi i usługowymi oraz kameralne mieszkania w Villa Nova przy ul. Wolnej 140 w Rybniku. Od 2011r. można było śledzić budowę naszego obiektu mieszkalno-usługowgo w ścisłym centrum Rybnika, przy ul. Dworek 12B. W budynku tym mieści się 25 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Nasza firma kompleksowo przygotowała również między innymi takie inwestycje jak zespół domów mieszkalnych przy ulicy Janiego w Rybniku, biurowiec przy ulicy Lipowej, kompleks budynków usługowych w Radlinie, aptekę w Wodzisławiu Śląskim, czy kompleks przychodni w Rybniku. Koordynowaliśmy również wszystkie prace związane z modernizacją jednej z kamienic na rybnickim rynku oraz rozbudowę kamienicy przy ul. Wiejskiej 10 w Rybniku. Aktualnie budujemy kompleks medyczny w Żorach oraz budynek usługowy w Radlinie. Przede wszystkim jednak chcemy skupić się na kontynuacji naszej bazowej działalności jaką jest zorganizowane budownictwo wielomieszkaniowe oraz jednorodzinne i tym samym zapewnić dostępne, komfortowe i nowe mieszkania Rybniczanom.

Zapraszamy do Współpracy

Zespół Awim Inwest